Tusz do drukarki epson expression home xp 5100

home xp 5100

Firma Epson cieszy się na polskim rynku niebywałą popularnością dzięki swoim drukarkom. Są one proste w obsłudze i choć mniej popularne od drukarek HP. Są od nich dużo tańsze w eksploatacji, gdyż firma Epson nie prowadzi aż tak zaciekłej wojny z użytkownikami używającymi zamienników. Również Epson xp 5100 tusze, cieszą się powszechnym zastosowaniem, ze względu na swoje atrakcyjne parametry.

Expression home xp 5100 tusze – najważniejsze informacje dla posiadacza drukarki 

Drukarka Epson to niewielkich rozmiarów urządzenie wielofunkcyjne, wyposażone w kolorowy ekran, które w sam raz pasuje do zastosowań domowych. Tusz do drukarki Epson xp 5100 dopełnia funkcjonalności urządzenia. Szczególnie dlatego, że wcale nie musimy posiadać komputera, żeby drukować. Wystarczy skonfigurować drukarkę i drukować z dowolnego urządzenia mobilnego podłączonego do naszej sieci.

Co ważne, drukarka posiada tez bardzo istotną cechę, jeśli zależy nam na oszczędnym drukowaniu. Chodzi o funkcję automatycznego duplexu, czyli druku dwustronnego. Drukując w ten sposób redukujemy ilość zadrukowanych kartek, przez co mniej drzew jest ścinanych oraz mniej wydamy na papier. A wszystko odbywa się automatycznie bez naszej ingerencji z wykorzystaniem wydajnego tuszu do drukarki Epson xp 5100. Tusz dostepny na stronie sklepu internetowego: https://www.drukuj24.pl/drukarka/epson-expression-home-xp-5100.html

Epson expresision home xp 5100 tusze zamienniki – parametry

Drukarka ta korzysta z tuszy linii 502XL. Tusze możemy kupić oryginalne lub zamienniki. I oczywiście w zależności od ceny taką też dostajemy jakość. Jednak nie dajmy się zwieść handlowcom, którzy zachwalają droższe produkty. Jeśli drukarka służy nam do zastosowań czysto domowych lub szkolnych, możemy bez obaw używać tych najtańszych. Jednak warto wyposażyć się w oryginalny tusz lub Epson xp 5100 tusze zamienniki wysokiej jakości, jeśli mamy zamiar drukować fotografie na specjalnym papierze.

  Funkcje spełniane przez skórę

Standardowo pojemniki Epson xp 5100 tusze, powinny starczyć nam do zadrukowania około 550 stron tuszem czarnym oraz do 470 stron kolorowym. Jednak, jeśli poza tekstem do druku będą jakiegokolwiek rodzaju ilustracje, wykresy lub fotografie, ich wydajność spadnie zwłaszcza przy wydruku tych ostatnich, gdyż na wydruk fotografii zużywane są znaczne ilości atramentu.

Related Post